SEKITE MUS SOCIALINIUOSE TINKLUOSE:
“Sėkmės receptas” – JCI Lietuvos Nacionalinis kongresas

 

DSC00256

JCI Nacionalinis kongresas – sėkmės recepto dirbtuvės

Turiningai pralėkęs savaitgalis Šiauliuose JCI Lietuvai atnešė ne tik daug gerų emocijų, bet ir puikių naujienų bei pokyčių – priimtas naujas skyrius ir išrinkta valdyba 2018 metams. Renginyje dalyvavo daugiau kaip pusšimtis žmonių, o mokymus bei įkvepiančias kalbas sakė įdomios ir vertos dėmesio asmenybės. JCI Lietuvos Nacionalinį kongresą vainikavo gala vakaras, kur iškilmingai buvo paskelbti geriausi šių metų JCI Lietuvos nariai!

JCI Užupis tapo pilnaverčiu JCI Lietuvos nariu

Pirmąjį rugsėjo šeštadienį įvykusios JCI Lietuvos generalinės asamblėjos metu buvo priimtas ne vienas svarbus sprendimas. Daugiau nei pusmetį į JCI Lietuvos gretas kandidatavęs JCI Užupis tapo pilnaverčiu ir lygiateisiu organizacijos nariu. Dabar organizaciją sudaro 5 skyriai – trys iš jų bazuojasi Vilniuje ir po vieną Kaune bei Šiauliuose.

Išrinkta valdyba 2018 metams

Kaip ir kiekvienais metais JCI Lietuvos nacionalinio kongreso metu vyko JCI Lietuvos nacionalinės valdybos rinkimai 2018 metams. Prezidentu išrinktas Stepas Šafranauskas (JCI Vilnius), vykdančiąja viceprezidente – Aušra Paulauskienė (JCI Kaunas), inovacijų direktoriumi – Patrikas Pilybas (JCI Kaunas), generaline sekretore – Jūratė Mažeikytė (JCI Sostinė), TOYP projekto koordinatore – Rūta Akučkaitė (JCI Užupis).

Puikūs ir įkvepiantys renginiai

Nacionalinio kongreso metu ne tik rūpintasi asociacijos oficialiais reikalais, bet buvo suteikta galimybė ieškoti geriausio asmeninės sėkmės recepto. Rugsėjo 2-oji prasidėjo puikiu ir pažinčių ratą praplėtusiu kontaktų rytmečiu, o pats kongresas atidarytas su įkvepiančia JCI Lietuvos prezidentės Editos Smindriūnaitės kalba. Nacionalinio kongreso metu įdomų pranešimą apie šv. Jokūbo kelią ir ten patirtus iššūkius atliko architektė, visuomenininkė Guoda Bardauskaitė, o savo sėkmės recepto geriausių prieskonių mokė ieškoti įkvėpėjas, ilgametis JCI Lietuvos narys bei „Mokymų akademijos“ įkūrėjas Gintaras Ignatavičius.

Gala vakaras – nominacijos ir grandinės perdavimas

Gala vakaras – vienas laukiamiausių ir įdomiausių JCI Lietuvos Nacionalinio kongreso renginio dalių. Organizacijos nariai į šventę atvyko pasipuošę ir pasiruošę didžiuliam pozityvumo pliūpsniui! Renginio metu JCI Lietuvos prezidentė Edita Smindriūnaitė perdavė grandinę būsimam prezidentui Stepui Šafranauskui, tačiau tuo dar mūsų būsimojo prezidento iššūkiai nesibaigė. Teko atlaikyti ne tik gausybę įkvepiančių sveikinimų, bet ir vikingų tostą bei šokius iki paryčių!

Ko gero nesuklysime sakydami, kad gala vakaro vinis – apdovanojimai geriausiems metų nariams! Metų naujoke tapo Judita Snukiškytė (JCI Kaunas), metų nare – Justina Šaučiūnaitė (JCI Šiauliai), metų projektu – JCI Sostinės projektas valstybės tarnautojų kompetencijų ugdymui ir gerinimui, metų skyriumi – JCI Kaunas, metų prezidente – Aušra Paulauskienė (JCI kaunas), metų senatore – Ingrida Ignatavičienė (JCI Šiauliai).

Užsisakykite naujienas:

Parašykite atsiliepimą
Uždaryti