SEKITE MUS SOCIALINIUOSE TINKLUOSE:
PREZIDENTŲ DIENA “PASAULIS TAVO LAGAMINE”

Paskutinį sausio savaitgalį (2017-01-28) JCI Lietuva užvaldė Vilnių – ankstyvą šeštadienio rytą susitikome ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas ir čia praleidome visą Prezidentų dieną „Pasaulis tavo lagamine“! Veiklos ir darbų buvo per akis – atsigėrėme verslo kavos, prisistatėme vieni kitiems, sudalyvavome nepakartojamame ryto šou, kurio metu Gabrielė Štaraitė pasakojo apie keliones, Jonas Ohman kalbėjo apie karą ir taiką, o Algirdas Gricius atskleidė paslaptis, kaip tvarkingai supakuoti kostiumą į lagaminą. Po to vyko aikido ir jogos mokymai su Rokas Leonavičius ir Mila Leonavičė “Septyniolika šalių – vienas tikslas” (Tarp kitko, jie šiauliečiai ir turi savo fb puslapį – https://www.facebook.com/AikidoSiauliai/ ).

PD1
Itin darbingai praėjo JCI Lietuvos neeilinė generalinė asamblėja, kurios metu priimti organizacijai labai svarbūs sprendimai! Naujiena numeris vienas – kuriame, augame ir stiprėjame! JCI Šiauliai, JCI SOSTINĖ, JCI Kaunas pristatė įspūdingų veiklų planus, JCI Vilnius pranešė, kad sparčiai didina savo gretas, o JCI Užupis tapo JCI Lietuvos skyriumi kandidatu!

PD2
Po labai rimtos darbinės sesijos visi susitikome Gala vakare, kur ūžėme iki paryčių – įvyko iškilminga prezidenčių Edita Smindriūnaitė Valdone Paulauskiene Margarita Remeikaite Aušra Paulauskienė Rūta Akučkaitė ir Audra Lašaitė inauguracijos ceremonija, mus džiugino staigmenos, šokiai, naujos pažintys ir renginio vedėjo Ovidijus Lieponis improvizuotas repas „JCI jėga“!!!

PD3

Užsisakykite naujienas:

Parašykite atsiliepimą
Uždaryti