SEKITE MUS SOCIALINIUOSE TINKLUOSE:
Kviečiame į seminarą „Profesionaliai parengtas CV ir motyvacinis laiškas – tiesiausias kelias į darbo pokalbį“

logo_vald. projektas

 
Kada? 2014 m. rugsėjo 18 d. 15.00 val. (seminaro trukmė 3 akad. val.)
 
Kur? Šiaulių valstybinės kolegijos 111 auditorijoje (Aušros al. 40, Šiauliai)
 
Kas? Seminaras „Profesionaliai parengtas CV ir motyvacinis laiškas – tiesiausias kelias į darbo pokalbį“
 
Seminaro dalyviai daugiau sužinos apie tinkamai parengto CV ir motyvacinio laiško svarbą pretenduojant į konkrečią darbo vietą, Europass dokumentų naudą, apie vyraujančiais darbdavių lūkesčiais dėl darbuotojų, dažniausiai keliamus reikalavimais, lektorių padedami įgis naujų praktinių įgūdžių, svarbių rengiant šiuos įsidarbinimo dokumentus, diskutuos apie originalius jų pateikimo būdus ir galimybes, efektyvius darbo paieškos būdus, bus aptariami CV ir motyvacinių laiškų pavyzdžiai, jų struktūra, informatyvumas, įtaigumas. Renginio metu teorinės žinios bus derinamos su praktika bei inovatyviais metodais, dalyviams vietoje ruošiant savo gyvenimo aprašymus bei motyvacinius laiškus, renkamas efektyviausias motyvacinis laiškas.
 
SEMINARO LEKTORĖS:
 
Elmyra Damonskienė – profesionali LTVK atestuota Valstybės tarnybos departamento prie vidaus reikalų ministerijos lektorė, turinti gausios patirties aktyvių įgūdžių lavinimo mokymų srityje, karjeros konsultantė, Lietuvos karjeros specialistų asociacijos viena iš steigėjų, dalyvavusi tarptautinėse mokslinėse-metodinėse-praktinėse konferencijose su pranešimais efektyvios karjeros, personalo valdymo, emocinio intelekto, kūrybiškumo ir proaktyvios saviugdos temomis.
 
Rožė Joffė – psichologė, karjeros konsultantė, daugkartinė tarptautinių šachmatų turnyrų užsienyje ir Lietuvoje nugalėtoja ir prizininkė, psichologinių straipsnių autorė. Yra dirbusi psichologe ne tik Lietuvoje, bet ir Šveicarijoje. Veda grupinius bei individualius užsiėmimus, konsultacijas karjeros pasirinkimo, pasitikėjimo savimi, drąsos, meno terapijos, savęs įtvirtinimo, savivertės ugdymo temomis.
 
SEMINARAS nemokamas.
 

Asociacija „JCI Šiauliai“ įgyvendina profesinio orientavimo projektą „Seminarų ir mokymų ciklas „Aš pats atsakingas už savo profesinį kelią““. Ši projektinė veikla buvo finansuota iš Erasmus+ programos, kurią Lietuvos Respublikoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas.
 
Ši medžiaga atspindi projekto vykdytojų, bet ne Švietimo mainų paramos fondo, Europos Komisijos ar jos institucijų požiūrį. Europos Komisija neatsako už šios medžiagos turinį bei už galimą informacijos panaudojimą.
 
Kontaktai pasiteiravimui tel. 8614 71447, el. p. valdone.paulauskiene@gmail.com

Užsisakykite naujienas:

Parašykite atsiliepimą
Uždaryti