SEKITE MUS SOCIALINIUOSE TINKLUOSE:
Kviečiame į seminarą „Pokalbis dėl darbo: darbdavio ir kandidato dialogas“ su darbine sesija – darbo pokalbio simuliacija

logo_vald. projektas
 
Kada? 2014 m. rugsėjo 25 d. 15.00 val. (seminaro trukmė 3 akad. val.)
 
Kur? Šiaulių valstybinės kolegijos 111 auditorijoje (Aušros al. 40, Šiauliai)
 
Seminaro metu dalyviai turės galimybę dalyvauti simuliuotuose darbo pokalbiuose tiek kandidato į tam tikras pareigas, tiek darbdavio pozicijose, pamėginti atskleisti savo privalumus ir stiprybes, lektoriaus padedami gilintis į efektyvios komunikacijos ypatumus. Šiame renginyje dalyviai galės išmėginti save praktinėse užduotyse, klausiant ir atsakant, darant įžvalgas, teikiant patarimus ir konstruktyviai išsakant kritiką, taip pat pagilins savo žinias argumentuotai diskutuojant. Seminaras skirtas savęs išbandymui, savęs bei kitų pažinimui, supratimui. Tai – puiki galimybė pasiruošti realiems efektyviems darbo pokalbiams!
 
vidugiris Seminaro lektorius – Mindaugas Vidugiris profesionalus lektorius, karjeros ir asmeninio tobulėjimo konsultantas, skaitęs paskaitas ir vedęs užsiėmimus 200 Lietuvos ir užsienio mokymo įstaigų. Whatansu patyriminių darnios asmenybės ugdymo stovyklų vadovas. Organizacijų vidinės kultūros konsultantas. Ekspertinės sritys: esminiai gyvenimo dėsniai; darni asmenybė; savanorystė; organizacijų vidinės kultūros formavimas; poziityvių nuostatų formavimas; blogų įpročių prevencija; karjeros ugdymas.
 
 
 
 
 
 
 
SEMINARAS nemokamas.
 
Asociacija „JCI Šiauliai“ įgyvendina profesinio orientavimo projektą „Seminarų ir mokymų ciklas „Aš pats atsakingas už savo profesinį kelią““. Ši projektinė veikla buvo finansuota iš Erasmus+ programos, kurią Lietuvos Respublikoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas.
 
Ši medžiaga atspindi projekto vykdytojų, bet ne Švietimo mainų paramos fondo, Europos Komisijos ar jos institucijų požiūrį. Europos Komisija neatsako už šios medžiagos turinį bei už galimą informacijos panaudojimą.
 
Kontaktai pasiteiravimui tel. 8614 71447, el. p. valdone.paulauskiene@gmail.com

Užsisakykite naujienas:

Parašykite atsiliepimą
Uždaryti