SEKITE MUS SOCIALINIUOSE TINKLUOSE:
Kviečiame į itin aktualų ir naudingą seminarą „Emocinis intelektas, jo reikšmė bendraujant ir bendradarbiaujant bei ugdymo gairės“

logo_vald. projektas
 
Kada? 2014 m. rugsėjo 29 d. 17.00 val. (seminaro trukmė 3 akad. val.)
 
Kur? Šiaulių universiteto bibliotekos video konferencijų salėje (IV aukštas, 413 auditorija)
 
Seminare dalis laiko bus skiriama įgyti psichologijos srities žinių, likęs laikas – praktinėms užduotims. Sužinosime apie emocijas ir tikrąją motyvaciją, kokią įtaką emocijos daro motyvacijai, kokios yra emocinės nuostatos ir pasirinkimai, kur slypi tikrųjų savo norų atradimas. Išgirsime apie emocijas ir efektyvią elgseną, kokie yra emociniai blokai ir kaip juos įveikti, kaip save priimti. Be to, diskutuosime apie emocijas ir pozityvų mąstymą.
 
Mokymų metu bus lavinama intelektualinė įžvalga ir intuicija, empatija, mokoma atpažinti ir formuoti norimas emocines būsenas, kaip girdėti bendravimo partnerio emocinį nusiteikimą ir prisiderinti prie jo. Seminaro metu bus ieškoma emocinio stabilumo ir siekiama padidinti pasitikėjimą savimi. Siekiama, kad būtų lengviau bendrauti su įvairiais žmonėmis. Mokymai leis pažinti save geriau, įsivardyti savo stipriąsias asmenybės savybes, įgyti praktinės psichologijos žinių. Seminaro metu bus kviečiama mąstyti ir veikti taip, kad pakeltume savo gyvenimo lygį iki savo asmeninių norų, o ne norus sumažintume iki gyvenimo galimybių.
 
servutiene Seminarą ves psichologė Virginija Servutienė – daugelio formalių ir neformalių programų, straipsnių autorė, lektorė, turinti dėstymo ir praktinio konsultavimo įgūdžių. Psichologė dirba su tikslinėmis grupėmis: vaikais, pedagogais, atskirties grupių asmenimis, žmonėmis, pasimetusiais gyvenimo labirintuose. Ji dėsto studentams, veda mokymus, dalyvauja metodinėje, projektinėje veikloje, mokosi „3-čiojo tūkstantmečio“ psichologijos, domisi gabių mokinių ugdymu. Virginijos credo – „Kiekvieną dieną išmokti daugiau negu išmokyti kitus“.
 
 
 
 
 
 
SEMINARAS nemokamas.
 
Asociacija „JCI Šiauliai“ įgyvendina profesinio orientavimo projektą „Seminarų ir mokymų ciklas „Aš pats atsakingas už savo profesinį kelią““. Ši projektinė veikla buvo finansuota iš Erasmus+ programos, kurią Lietuvos Respublikoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas.
 
Ši medžiaga atspindi projekto vykdytojų, bet ne Švietimo mainų paramos fondo, Europos Komisijos ar jos institucijų požiūrį. Europos Komisija neatsako už šios medžiagos turinį bei už galimą informacijos panaudojimą.
 
Kontaktai pasiteiravimui tel. 8614 71447, el. p. valdone.paulauskiene@gmail.com

Užsisakykite naujienas:

Parašykite atsiliepimą
Uždaryti