SEKITE MUS SOCIALINIUOSE TINKLUOSE:
Kviečiame dalyvauti ir tobulėti seminare „Tinginystės spalvos“

logo_vald. projektas
 
Kada? 2014 m. rugsėjo 23 d. 17.00 val. (seminaro trukmė 3 akad. val.)
 
Kur? Šiaulių universiteto bibliotekos video konferencijų salėje (IV aukštas, 413 auditorija)
 

Seminaro tikslas – padėti dalyviams geriau suvokti veiksnius, stabdančius savirealizaciją bei skatinti siekti kūrybiškos saviraiškos. Seminaro metu lektorė supažindins su tinginystės, vidinio nuovargio, streso, sąvokomis, padės suvokti bei įvardinti, kokios asmeninės savybės trukdo saviraiškai, kokios padeda. Taip pat ugdys sveiką savivertę bei skatins kūrybinę saviraišką.
 
Seminaro teorinėje dalyje bus: aptariamos sąvokos „tinginystė“, „vidinis nuovargis“, „depresija“, „stresas“ analizė ir diferencijaciją; aptariamos savivertės formos (žema, reali bei perdėtai aukšta savivertė); pristatomi streso valdymo būdai; pristatomi kūrybiškos savirealizacijos aspektai. Praktinei užsiėmimo daliai lektorė yra parengusi keletą pratimų. Taip pat pakvies dalyvius į diskusiją apie tinginystę ir vidinį nuovargį bei kūrybinę saviraišką.
 
gudieneMokymus ves lektorė psichologė-psichoterapeutė Loreta Gudienė, egzistencinės terapijos bei kognityvinės-elgesio terapijos specialistė. Lektorės dvidešimt vienerių metų darbo patirtis yra labai įvairiapusė: pradėjo kaip mokyklos psichologė, ilgą laiką dirbo vaikų psichosomatiniame poskyryje vaikų ligų klinikoje, keletą metų dirbo psichologe-konsultante psichologinės pagalbos telefonu tarnyboje, jau dvyliktus metus dirba suaugusių skyriuje. Per eilę metų lektorė sukaupė bagažą patirties, teikiant individualias konsultacijas vaikams ir paaugliams bei suaugusiems privačiame kabinete. Greta psichoterapinės praktikos Loreta kartu su kolegomis veda įvairius savo srities mokymus. 1997-2009 m. lektorė vadovavo Psichologiniam kūrybiniam jaunimo centrui, vykdė įvairius mokymus, ruošė savanorius-konsultantus darbui telefoninėje bei internetinėje psichologinės pagalbos tarnyboje ir kartu su mokytojų kvalifikacijos centru ir miesto švietimo centru vykdė įvairius psichologinio švietimo projektus miesto mokyklose.
 
 
 
 
SEMINARAS nemokamas.
 
Asociacija „JCI Šiauliai“ įgyvendina profesinio orientavimo projektą „Seminarų ir mokymų ciklas „Aš pats atsakingas už savo profesinį kelią““. Ši projektinė veikla buvo finansuota iš Erasmus+ programos, kurią Lietuvos Respublikoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas.
 
Ši medžiaga atspindi projekto vykdytojų, bet ne Švietimo mainų paramos fondo, Europos Komisijos ar jos institucijų požiūrį. Europos Komisija neatsako už šios medžiagos turinį bei už galimą informacijos panaudojimą.
 
Kontaktai pasiteiravimui tel. 8614 71447, el. p. valdone.paulauskiene@gmail.com

Užsisakykite naujienas:

Parašykite atsiliepimą
Uždaryti