SEKITE MUS SOCIALINIUOSE TINKLUOSE:
Kviečiame dalyvauti ir tobulėti seminare „Pardavimo dialogas: kaip pristatyti save efektyviai“

logo_vald. projektas

Kada? 2014 m. rugsėjo 15 d. 14.30 val. (seminaro trukmė 3 akad. val.)

 

Kur? Šiaulių verslo inkubatoriaus konferencijų salėje
 
Kas? seminaras „Pardavimo dialogas: kaip pristatyti save efektyviai“.
 
Seminaro metu bus ieškoma kiekvieno iš mūsų asmeninio efektyvumo šaltinių, mokysimės save pristatyti pasitelkiant efektyvią techniką „Lifto kalba“. Išgirsime patarimų ir galėsime praktikuotis, kaip pristatyti save, ir atskleisti savo gebėjimus bei privalumus potencialiems darbdaviams. Seminaro metu lektorius pateiks teorinės informacijos apie tinkamą savęs pristatymą, ir suteiks galimybę žinias įtvirtinti praktiškai.
 
gint Mokymus ves lektorius Gintaras Ignatavičius – Mokymų akademijos įkūrėjas ir vadovaujantis konsultantas, vadovavimo ir suaugusiųjų ugdymo specialistas, pardavimo mokymų treneris, lyderystės bei oratorystės praktikas. Tarptautinės „Junior Chamber International“ (JCI) organizacijos senatorius, sertifikuotas treneris ir narys („JCI Lietuva“ 2011-ųjų metų prezidentas), viešojo kalbėjimo klubo „Toastmasters International“ narys. Mėgstama citata: „Sėkmę lemia ne laikas, vieta ar aplinkybės, o žmonės“ (H. Dž. Braunas) Vedamuose mokymuose mėgstu sakyti, kad visuomet yra 2 pasirinkimai, o sekasi tiems, kurie to nori…;-)
 
 
 
 
 
Seminaras nemokamas.
 
Asociacija „JCI Šiauliai“ įgyvendina profesinio orientavimo projektą „Seminarų ir mokymų ciklas „Aš pats atsakingas už savo profesinį kelią““. Ši projektinė veikla buvo finansuota iš Erasmus+ programos, kurią Lietuvos Respublikoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas.
 
Ši medžiaga atspindi projekto vykdytojų, bet ne Švietimo mainų paramos fondo, Europos Komisijos ar jos institucijų požiūrį. Europos Komisija neatsako už šios medžiagos turinį bei už galimą informacijos panaudojimą.
 
Kontaktai pasiteiravimui tel. 8614 71447, el. p. valdone.paulauskiene@gmail.com

Užsisakykite naujienas:

Parašykite atsiliepimą
Uždaryti