SEKITE MUS SOCIALINIUOSE TINKLUOSE:
„Karjeros dirbtuvės“. Svarbiausia sąlyga sėkmingai karjerai – pažinti save

DSC_0346 (Small)2015 m. lapkričio 7 d. JCI Šiauliai nariai Valdonė Paulauskienė ir Saulius Paulauskas dalyvavo Švietimo mainų paramos fondo (ŠMPF) renginyje „SOS – Aš renkuosi profesiją“, parodos „Mokykla 2015“ metu Vilniuje. Renginio metu buvo pristatyta Asociacija „JCI Šiauliai“ ir mūsų profesinio orientavimo projektas „Karjeros dirbtuvės“ bei išgirstos kitų Euroguidance projektų įgyvendintojų patirtys ir mintys. Renginį nuoširdžiai ir žaismingai moderavo vedėja Beata Nicholson.

Pasirinkti profesiją – labai atsakingas darbas. Dažnas jaunuolis nežino kuo nori būti ateityje ir nežino kaip tai sužinoti. ES finansuojamo projekto „Euroguidance“ lėšomis leidžiamos naujausios informacinės ir metodinės karjeros planavimo priemonės, nuolat organizuojami mokymo bei informaciniai seminarai specialistams.

JCI Šiauliai dėkoja Švietimo mainų paramos fondui už suteiktas galimybes įgyvendinti profesinio orientavimo projektą savo miesto bendruomenei ir svečiams iš kitų miestų, visiems, kurie dalyvavo seminaruose ar prisidėjo prie jų įgyvendinimo, didžiulė padėka ŠMPF projektų koordinatorei Ievai Mažulei už šiltą, sklandų bendravimą ir bendradarbiavimą.

Kaip buvo renginyje išdiskutuota: svarbiausia sąlyga sėkmingai karjerai – pažinti save. To visiems linkime!

Užsisakykite naujienas:

Parašykite atsiliepimą
Uždaryti