SEKITE MUS SOCIALINIUOSE TINKLUOSE:
JCI Lietuva pradėjo bendradarbiavimą su Lietuvos atsakingo verslo asociacija

Evaldas Stonkus, JCI Lietuva viceprezidentas komunikacijai

 

JCI Lietuva, siekdama įgyvendinti savo misiją inicijuoti ir prisidėti prie bendruomenes stiprinančių projektų, tapo Lietuvos atsakingo verslo asociacijos (LAVA) nare.

 

Šių metų vasario 24 dieną, buvo oficialiai pasirašytas JCI Lietuva stojimo į LAVA asociaciją prašymas. Šiuo žingsniu JCI Lietuva siekia prisidėti prie atsakingo verslo stiprinimo ir plėtros Lietuvoje. JCI Lietuva turėdama ilgametę patirtį bendradarbiaujant su atsakingu verslu, o pasauliniu lygiu būdama „Global compact“ nare, yra įpareigojusi būti atsakingo verslo partnere ir vykdytoja.

 

Prašymą įteikė JCI Lietuva prezidentė Loreta Pivoriūnaitė, stebint JCI viceprezidentui Šiaurės šalims, Styvenui Vilsonui (Stewen Wilson). Šiam stojimui pritarė JCI Generalinė asamblėja, vykusi  sausio 25 d. Kaune.

 

Kovo 4 d. JCI Lietuva, atstovaujama vykdančiosios prezidentės Virginijos Pilipavičiūtės, dalyvavo asociacijos LAVA veiklos planavimo sesijoje ir visuotiniame narių susirinkime. Jame oficialiai buvo patvirtintas JCI Lietuva priėmimas į asociaciją.

 

Iki šiol, JCI Lietuva įgyvendino pavienius projektus su atsakingomis verslo įmonėmis. Nuo dabar JCI sieks tapti aktyvia atsakingo verslo plėtros partnere Lietuvoje. JCI Lietuva tikisi tapti galimų bendrų projektų įgyvendintoja. Susitikimo metu kalbėta apie projektus, kurie galėtų būti ne vien nukreipti į bendruomenių problemų sprendimus (tai viena pagrindinių JCI sričių), bet ir skatinantys verslą būti socialiai orientuotais, prisidėti prie pilietiškos, atsakingos visuomenės ugdymo.

Užsisakykite naujienas:

Parašykite atsiliepimą
Uždaryti