SEKITE MUS SOCIALINIUOSE TINKLUOSE:
JCI Lietuva Nacionalinio kongreso metu diskusija ir mokymai „Atrask savo kelią“

2014 m. rugsėjo 6d. JCI Lietuva Nacionaliniame kongrese „Pasiek daugiau“ vyks diskusija „Atrask savo kelią“.Diskusijos metu nevyriausybinių organizacijų atstovai diskutuos, apie NVO sektoriaus teikiamas galimybes bei įtaką asmenybės augimui ir tobulėjimui. Diskusiją moderuoja Gintaras Ignatavičius. Diskusijos svečiai: Darius Pietaris (JCI Lietuva), Lina Morkūnaitė (JCI Lietuva), Alius Valys (Šiaulių Alka LIONS klubas), Ieva Augustauskaitė (Šiaulių Auksinio Rato ROTARACT klubas), Dalia Liolytė (Šiaulių Rotary klubas HARMONIJA), Marius Rakickas (Šiaulių Vykinto Rotary klubas)

 

Po diskusijos visus pakviesime į mokymus sėkmės, lyderystės, savidisciplinos ir tikslų sau kėlimo temomis. Apie sėkmę kalbėsime kartu su profesnionaliu asmeninio tobulėjimo konsultantu, derybų ir pardavimo mokymų pradininku Lietuvoje Dariumi Pietariu, pagrindinius bendrus verslo ir salsos principus išryškinsime kartu su gyvenimo koučere ir salsos fane Jūrate Jurginyte, į aukščiausią savo potencialą pažvelgsime su Aikido kovos meno meistru, jogos ir meditacijos instruktoriumi Roku Leonavičiumi, sieksime daugiau su FK „Ekranas“ vyriausiuoju treneriu Valdu Dambrausku.

 

Renginio vieta – Šiaulių valstybinė kolegija (Aušros al. 40, Šiauliai)
Renginio pradžia – 10 val.

 

Išsamesnė informacija ir registraciją JCI Lietuva Nacionalinio kongreso „Pasiek daugiau“ tinklapyje (http://nc2014.jci.lt/?page_id=34).

Užsisakykite naujienas:

Parašykite atsiliepimą
Uždaryti