SEKITE MUS SOCIALINIUOSE TINKLUOSE:
Kviečiame į JCI Baltijos konferenciją “RelationShip”

galva svetainei

JCI Šiauliai šiais metais turi unikalią galimybę – organizuojame tarptautinį JCI renginį – Baltijos konferenciją „RelationShip“. Renginys vyks 2016 m. balandžio 15–17 d. Klaipėdoje.

 

JCI Baltijos konferencijos renginio esmė – išlaikyti glaudžius tarpusavio ryšius tarp trijų Baltijos šalyse įsikūrusių organizacijų: JCI Lietuvos, JCI Latvijos ir JCI Estijos bei jų narių. Renginys kasmet rotuoja, jį pasikeisdamos organizuoja 3 Baltijos šalių organizacijos – JCI Lietuva, JCI Latvija, JCI Estija. Baltijos konferencija labiausiai skirta šių šalių nariams, tačiau yra atvira ir JCI nariams iš kitų šalių. Renginyje taip pat gali dalyvauti asmenys, kurie nėra JCI nariai. Renginys yra atviras tos šalies ir miesto, kuriame vyksta, visuomenei.

Kodėl verta dalyvauti? Nes čia mums mokymus ves nuostabūs lektoriai – tai Mindaugas Vidugiris, Stepas Šafranauskas ir Peter Anckaert. Turėsite progą apsilankyti tokiose įmonės kaip “Glassbel”, kuri gamino stiklus Sočio olimpiados objektams ir Dubajaus dangoraižiams. Galėsite vykti į ekskursiją po Klaipėdos laivų uostą ir sudalyvauti susitiksime su įmonės “Danser bus” atstovais, kurie išsamiai papasakos apie kuriamus ir vėjo jėgainių teikiama elektra varomus autobusus! Senatoriai lankysis „Atostogų parke“ kur jų lauks nepakartojama Pirties programa. Negana to Baltijos konferenciją „Relationship“ atidarys renginio globėjas ir Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas.

 

Džiaugiamės, kad galime šiuo renginiu būti JCI Lietuva ambasadoriais.

 

Rezervuok bilietą į konferenciją jau dabar!

Registracijos terminai ir kainos:

Nariams, senatoriams ir kandidatams

Nuo 2016 m. kovo 3 d. iki kovo 27 d. – 80 Eur

Po 2016 m. kovo 27 d. – 90 Eur

Baltijos konferencijos metu (balandžio 16 d.) vyks ir specialiai suorganizuota senatorių programa, kaina – 30 Eur

 

Svečiams

Nuo 2016 m. kovo 3 d. iki kovo 27 d. – 90 Eur

Po 2016 m. kovo 1 d. – 100 Eur

 

Daugiau informacijos galite rasti renginio internetinėje svetainėje http://bc2016.jci.lt/ arba Facebook renginyje https://www.facebook.com/events/527094717439753/

Užsisakykite naujienas:

Parašykite atsiliepimą
Uždaryti