SEKITE MUS SOCIALINIUOSE TINKLUOSE:
Įvyko JCI Lietuva nacionalinis kongresas „Tiltai į priekį“

2015 m. rugsėjo 17-20 d. Vilniuje vyko JCI Lietuva nacionalinis kongresas „Tiltai į priekį“, skirtas pažymėti JCI Lietuvos 25 metų jubiliejų ir JCI pasaulio 100 metų jubiliejų bei pasidžiaugti už praėjusius metus ir suplanuoti ateinančius. Kongrese dalyvavo gausi JCI Šiauliai delegacija (nariai, senatoriai, kandidatai).

Kongreso metu buvo surengtos pažintinės ekskursijos-vizitai į Lietuvos įmones, vyko verslo pusryčiai, Dešimt iškiliausių jaunų žmonių – TOYP apdovanojimai, užsienio svečių mokymai, generalinė asamblėja ir nepamirštamas GALA vakaras. Švęsti JCI Lietuvos jubiliejaus atvyko gausi užsienio svečių delegacija. Sulaukėme narių iš Latvijos, Estijos, Danijos, Suomijos, Rusijos, Švedijos, Vokietijos.

Generalinės asamblėjos metu buvo išrinktas naujasis JCI Lietuva prezidentas Algirdas Andužis (JCI Kaunas). Džiaugiamės, kad į vykdančiąsias prezidentes išrinkta JCI Šiauliai narė Edita Smindriūnaitė.

Gala vakaro metu į narius buvo įnauguruotas JCI Šiauliai kandidatas Gytis Ališauskas. Nuoširdžiai sveikiname naują narį ir kviečiame aktyviai dalyvauti JCI veikloje.

Tokie renginiai įkvepia! JCI Šiauliai nariai vis dar gyvena renginio nuotaika. Ačiū organizatoriams už puikų renginį ir nuotaiką.

 

JCI Lietuva Nacionalinis 2015

Užsisakykite naujienas:

Parašykite atsiliepimą
Uždaryti