SEKITE MUS SOCIALINIUOSE TINKLUOSE:
Įvyko JCI Baltijos konferencija „RelationShip“

galva svetainei

 

 

 

2016 m. balandžio 15–17 dienomis Klaipėdoje vyko neeilinis tarptautinis renginys – JCI  Baltijos konferencija „RelationShip“ 2016, kurią organizavo JCI Šiauliai skyrius.  Konferenciją atidarė Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas, mokymus vedė garsūs ir žinomi lektoriai kaip TEDx Vilnius oratorius Marcus Orlovsky, „Juoko jogos“ asas Stepas Šafranauskas, bendravimo ir sklandžios komunikacijos žinovas Mindaugas Vidugiris ir JCI viceprezidentas šiaurės šalims Peter Anckaert. Prieš oficialų konferencijos atidarymą dalyviai turėjo puikią galimybę susipažinti su įdomiomis Klaipėdos įmonėmis: „Glassbel“, „Danser bus“ ir „Jūrų uosto direkcija“. Iškilmingo Gala vakaro metu JCI Lietuvos, JCI Latvijos ir JCI Estijos prezidentai pasirašė Baltijos šalių bendradarbiavimo sutartį.

Konferencijoje sulaukėme svečių ne tik iš trijų Blatijos šalių (Lietuvos, Latvijos, Estijos) bet Suomijos, Danijos, Belgijos.

Neabejojame, kad konferencijoje visų JCI narių draugystė dar labiau sustiprėjo. O 2017 metais Baltijos konferencija vyks Estijoje, Taline.

 

 

Užsisakykite naujienas:

Parašykite atsiliepimą
Uždaryti