SEKITE MUS SOCIALINIUOSE TINKLUOSE:
DOVANOKIME SU ŠYPSENA

JCI Šiauliai 2013-uosius metus baigia prasmingai. Prieš prasidedant didžiosioms metų šventėms  prie PLC „Tilžė“ Šiauliuose pastatytas dar vienas projekto „Dovanokime“ konteineris.

 
Nuo šiol šiauliečiai turi galimybę pasirinkti jiems patogesnę vietą kur palikti drabužius: prie PC „Akropolis” ar PLC „Tilžė” esančiuose konteineriuose.

 
Projektas „Dovanokime“ pradėtas vykdyti 2009 m. kuomet Klaipėdoje, Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose buvo pastatyti konteineriai rūbams. Pagrindinis projekto tikslas: surinkti drabužius bei avalynę į tam skirtus konteinerius ir išdalinti žmonėms, kuriems jų labiausiai reikia.

 
Visi drabužiai ir avalynė turi būti švarūs ir galimi dėvėti naujiems jų savininkams. Į konteinerį reikia mesti tik tvarkingus ir maišeliuose supakuotus drabužius. Tolimesne surinktų dovanų (drabužių, avalynės) iš konteinerio, esančio prie PLC „Tilžė“, kelione į naujųjų šeimininkų rankas rūpinsis labdaros ir paramos fondas „Gyvenimo šviesa“. Konteineriu, esančiu prie PC „Akropolis“ toliau rūpinsis Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugija.

 
Kadangi dauguma turime drabužių spintoje, kurių nebenešiojame bet ir nesinori jų išmesti, tad dovanokime ir žinokime, kad atiduoti drabužiai šildys kitą asmenį.

 
Dėkojame prisidėjusiems prie projekto įgyvendinimo.

 
Projektas iš dalies įgyvendinamas iš Šiaulių miesto savivaldybės skirtų lėšų.

 

dovanokime

Užsisakykite naujienas:

Parašykite atsiliepimą
Uždaryti