SEKITE MUS SOCIALINIUOSE TINKLUOSE:
Projektai

Spalvotas gyvenimas – tai projektas, siekiantis suteikti gyvumo viešosioms erdvėms bei praskaidrinti miestiečių nuotaiką. Šio projekto tikslas parodyti, kad mes kiekvienas esame atsakingas už aplinką, kurioje gyvename. Mes, aktyvi visuomenė, neturime laukti, kol kažkas ateis ir sutvarkys, padarys viską už mus. Bendromis jėgomis mes galime padaryti labai daug patys. Todėl visus šiauliečius su šeimos nariais norime pakviesti prisijungti prie mūsų projekto.

 

Dovanokime – Šiuo projektu siekiama didinti žmonių socialinį supratingumą dalinantis drabužiais ir avalyne su žmonėmis, kurie labiausiai kenčia. Šiuo metu “Dovanokime”  konteinerius galite rasti prie PC “Akropolis” ir PC “Tilžė” Šiauliuose. Ačiū už Jūsų gerumą.

 

Verslumo akademija – Tai puikus projektas skirtas jauniems perspektyviems žmonėms kurie nori kurti savo verslą. Buvo aptarti pirmieji žingsniai kaip reikia išgryninti idėją, plėtoti savo verslą, pristatyti jį investuotojams.

 

Švarios mintys – švari aplinka – Šis projektas skirtas šviesti visuomenę ir taip ugdyti pilietišką ir sąmoningą bendruomenės narį, stiprinant supratingumą apie aplinkosaugą. Buvo rodomas dokumentinis filmas „Namai“ (Yann Arthus-Bertrand „Home“). Filme rodomas mūsų planetos grožis ir žmonių sukeltos pasekmės. Vyko paskaita apie atliekų rūšiavimą ir antrinį panaudojimą. Buvo rengiamas praktinis užsiėmimas – senų daiktų prikėlimas naujam gyvenimui. Taip pat organizuojami debatai/viešojo kalbėjimo sesija aplinkosaugos tema.

 

 

Karjeros dirbtuvės

1gf

Asociacija „JCI (Junior Chamber International) Šiauliai“ įgyvendino profesinio orientavimo projektą „Karjeros dirbtuvės“. Projekto tikslas – skatinti sąmoningą jaunimo profesinį pasirinkimą, gerinant savęs pažinimą, stiprinant projekto dalyvių įgūdžius, padedančius pasirengti veiksmingą karjeros planą ir kryptingai jo laikytis, skatinant lyderystės, verslumo įgūdžius bei supažindinti su tarptautinio mobilumo galimybėmis. Renginiai apie savanorystę ir tarptautinį mobilumą bei praktiniai mokymai lyderystės, bendravimo ir bendradarbiavimo bei verslumo temomis suteikė žinių ir naudingos praktikos. Ši projektinė veikla buvo finansuota iš Erasmus+  programos, kurią Lietuvos Respublikoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

2015 metų gegužės mėnesį įvyko 2 renginiai: „Tarptautiniai mainai ir jų nauda“. Renginys skirtas sukviesti buvusius ir esamus mainų studentus, kurie dalinosi savo tarptautine patirtimi, bei besidominčius galimybe dalyvauti tarptautiniuose mainuose. Pačią programą ir jos galimybes pristatė svečiai iš Švietimo mainų paramos fondo ir Šiaulių universiteto Tarptautinių programų ir ryšių tarnybos. Savo neįkainojama patirtimi dalinosi tarptautinių studentų mentoriai. Taip pat vyko savanorystės forumas „Savanorystė – stiprus karjeros pagrindas“, kur kartu su charizmatiškuoju lektoriumi Mindaugu Vidugiriu ieškojome savanorystės vietos karjeros plane.

2015 Metų rugsėjo mėnesį įvyko 4 praktiniai mokymai temomis: „Efektyvaus karjeros plano sudarymas“, „Vadovavimas ir lyderystė – vedliai karjeros kelyje“, „Sklandus bendravimas ir bendradarbiavimas – neatsiejama profesinės veiklos dalis“, „Asmeninių savybių – verslumo ir kūrybiškumo – reikšmė karjeros plane. Nuo idėjos iki verslo plano“. Mokymus vedė puikūs lektoriai, koučingo specialistai Justina Vasilevičiūtė, Mindaugas Vidugiris ir Vaidas Arvasevičius.

Visi projekto renginiai nemokami. Kvalifikaciniai pažymėjimai apie dalyvavimą renginyje buvo išduodami tik iš anksto užsiregistravusiems.

 

 

 

Asociacija „JCI Šiauliai“ yra pasaulinio tinklo vietinė organizacija. Organizacijos misija – suteikti jauniems žmonėms tobulėjimo galimybes, būtinas teigiamiems pokyčiams kurti.

Norinčius prisijungti prie JCI vykdoų projektų įgyvendinimo kviečiame prisijungti prie JCI Šiauliai veiklos. Susisiekite su einamų metų prezidentu.

Užsisakykite naujienas:

Parašykite atsiliepimą
Uždaryti