SEKITE MUS SOCIALINIUOSE TINKLUOSE:
“7 BŪDAI PRALINKSMINTI VERKIANČIĄ MERGAITĘ”

JCI Šiauliai – tai vieta LYDERYSTEI, DRAUGYSTEI ir ĮKVĖPIMUI! Mus žavi aktyvūs ir aistra gyvenimui degantys žmonės, todėl nedvejok ir PRISIJUNK prie mūsų!

visi sveciai

2016-11-13 Inauguruoti keturi nauji JCI Šiauliai nariai – tai Romanas, Egidija, Rasa ir Sigita :) Siunčiam šilčiausius bučkius, apkabinimus ir linkėjimus naujiems nariams ir linkime mėgautis lyderystės kelione JCI organizacijoje!

JCI Šiauliai prezidentas kartu su savo komanda pristatė 2016-ųjų veiklas.

Išrinkta 2017-ųjų JCI Šiaulių valdyba. Ateinančiais metais savo nepriekaištingus lyderystės įgūdžius skyriaus prezidento pareigose demonstruos Valdonė. Visas matematines užduotis, susijusias su finansais, spręs Saulius, Rimantas pasirūpins, kad JCI Šiauliai būtų žinomi visoje Lietuvoje. Romanas savo širdį atiduos projektams ir mokymams , Rasa – renginių organizavimui, o Sigita ieškos naujų narių bei plės mūsų partnerių ratą!

2017 m. valdyba

Mieli renginio “7 būdai kaip pralinksminti verkiančią mergaitę“ dalyviai – AČIŪ, AČIŪ, AČIŪ, kad dalyvavote mūsų renginyje! Dabar esate optimizmo praktikų „specai“, todėl skleiskite geriausią nuotaiką aplink save ir nebeleiskite mergaitei ašaroti!
AČIŪ treineriui Gintaras Ignatavičius, kuris pravedė seminarą apie 7 pozityvumo praktikas ir pasidalijo su mumis ir renginio svečiais, kaip išlikti optimistiškais įvairiausiose situacijose!

Užsisakykite naujienas:

Parašykite atsiliepimą
Uždaryti